Bestyrelsen 2019

 Niels Laursen

Niels Laursen
Formand

Strengevej 65, 6760 Ribe
Tlf. 51 27 22 15
E-mail: niels@hedebois.dk

 

 

Anders Harck

Anders Harck
1. næstformand

Krogsgårdsvej 55, 6731 Tjæreborg
Tlf. 23 25 64 73
E-mail: harck@mail.dk

 

 

Karen Kjær

Karen Kjær

Koldingvej 16, 6760 Ribe
Tlf. 22 62 03 67
E-mail: karen@hvidebro.dk

 

 

René Ditlevsen

René Ditlevsen

Lundvej 230, 6800 Varde
Tlf. 20 68 06 16
E-mail: ditlevsen@gmail.com

 

 

Claus Nissen

Claus Nissen

Bækvej 11, 6760 Ribe
Tlf. 21 29 19 97
E-mail: jonnaogclaus@dlgtele.dk

 

 

Jesper Arnth

Jesper Arnth

Vittarpvej 91, 6855 Ovtrup
Tlf. 20 42 70 35
E-mail: jesper_arnth@live.dk

 

 

Thomas Høj

Thomas Høj

Hennebjergvej 17, 6830 Nørre Nebel
Tlf. 40 29 45 55
E-mail: thomashojjensen@gmail.com

 

 

Per M. Skousen

Per M. Skousen

Gejlgårdsvej 2 B, Lyne, 6880 Tarm
Tlf. 40 25 25 27
E-mail: glibstrupgaard@lyne.dk

 

 

Ove Sidding Nielsen

Ove Sidding Nielsen

Vesterhavsvej 180, 6830 Nørre Nebel
Tlf. 23 71 74 41
E-mail: helleogove@mail.tele.dk

 

 

Henrik Hedevang Haahr

Henrik Hedevang Haahr

Mosbølvej 4, 6870 Ølgod
Tlf. 20 78 03 14
E-mail: Henrik-haahr@outlook.com

 

 

Inger Lauridsen

Inger Lauridsen

Toftevej 30, 6855 Ovtrup
Tlf. 40 42 10 96
E-mail: inger@olsenlauridsen.dk

 

 

Dennis Lauridsen

Dennis Lauridsen

Frøstrupvej 351, 6800 Varde
Tlf. 40 45 23 94
E-mail: trehojegaard@gmail.com

 

 

 

Samarbejdspartnere

Cookie- og privatlivspolitik på www.sagro.dk

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse, vurdere brugen af de enkelte elementer på sagro.dk og til at støtte markedsføringen af vores services. Ved at klikke videre på sagro.dk accepterer du vores brug af cookies. Læs mere

Jeg accepterer

Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Tilmeld dig vores nyhedsbrev!

Hold dig opdateret med SAGROs nyhedsbrev.
Du får information om præcis de emner, der interesserer dig.

Hvad siger du ja til?
Jeg ønsker ikke at se denne popup længere