Faggruppe Økologi

Henrik Søgaard
Formand

Hostrupvej 2, 6800 Vejen
Tlf. 64 67 72 22 / 27 50 87 96
E-mail: dalagergaard@mail.dk

Valgt ved årsmødet

Anders Stensgaard
Næstformand

Grenevej 7, 7190 Billund
Tlf. 21 70 00 15 / 21 70 00 15
E-mail: grenevej7@gmail.com

Jysk Landbrug

Helge Nielsen

Hesselåvej 31, Skave, 7500 Holstebro
Tlf. 29 84 84 95
E-mail: helgenielsen@altibox.dk

Holstebro Struer Landboforening

Jørgen Lund Jensen

Karupvej 23, Høstrup, 7540 Haderup
Tlf. 40 42 25 72

Herning-Ikast Landboforening

Inger Lauridsen

Toftevej 30, 6855 Ovtrup
Tlf. 40 42 10 96
E-mail: inger@olsenlauridsen.dk

Sydvestjysk Landboforening

Frederik Djernæs

Bøvlvej 139, 7260 Sdr. Omme
Tlf. 24 76 49 60
E-mail: djernaes@msn.com

Familielandbruget VEST-Jylland

Søren Petersen

Heagervej 32, 6800 Varde
Tlf. 98 95 08 14
E-mail: petersenks@live.dk

Grindstedegnens Familielandbrug

Morten Højbjerg Pedersen

Skjernvej 210, 7500 Holstebro
Tlf. 40 19 86 58
E-mail: hpmorten87@hotmail.com

Valgt ved årsmødet

Preben Madsen

Korshøjvej 5, 7480 Vildbjerg
Tlf. 25 33 31 41
E-mail: Preben_b_madsen@yahoo.dk

Valgt ved årsmødet

Gert Hansen

Hovvejen 8, 7323 Give
Tlf. 22 75 54 87
E-mail: gert@brunsminde.dk

Valgt ved årsmødet

Per S. Skousen

Gejlgårdsvej 2B, Lyne, 6880 Tarm
Tlf. 40 25 25 27
E-mail: per@glibstrupgaard.dk

Valgt ved årsmødet

Sven Agergaard

Nr. Vejenvej 10, 7400 Herning
Tlf. 40 82 44 88
E-mail: agergaard@agropartnere.dk

Udpeget af SAGROs bestyrelse

Per Skousen

Tlf. 40 25 25 27
E-mail: per@glipstrupgaard.dk

Valgt ved deltid årsmødet

Samarbejdspartnere

Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Tilmeld dig vores nyhedsbrev!

Hold dig opdateret med SAGROs nyhedsbrev.
Du får information om præcis de emner, der interesserer dig.

Hvad siger du ja til?
Jeg ønsker ikke at se denne popup længere