Faggruppe Økonomi

Jørgen Larsen Tørnæs
Formand

Skjernvej 133, 7500 Holstebro
Tlf. 97 40 45 70 / 40 41 45 70
E-mail: jlt@krogsdal.com

Holstebro Struer Landboforening

Karen Kjær
Næstformand

Koldingvej 16, 6760 Ribe
Tlf. 22 62 03 67
E-mail: karen@hvidebro.dk

Sydvestjysk Landboforening

Helge Nielsen

Hesselåvej 31, 7500 Holstebro
Tlf. 29 84 84 95
E-mail: helgenielsen@altiboxmail.dk

Holstebro Struer Landboforening

Anders Rahbek

Frølundvej 83, 7400 Herning
Tlf. 40 40 99 92
E-mail: mail@rahbekagro.dk

Herning-Ikast Landboforening

Dannie Feldbak

Lykkensprøve 2, 7430 Ikast
Tlf. 21 63 91 01
E-mail: danniefeldbak@mail.dk

Herning-Ikast Landboforening

Allan Pedersen

Munkholmvej 18, 7323 Give
Tlf. 21 24 25 49
E-mail: allan@allanvp.dk

Jysk Landbrug

Nicolaj Pedersen

Hovborgvej 84, 6682 Hovborg
Tlf. 20 14 47 51
E-mail: nicolaj@okogris.dk

Jysk Landbrug

Jesper Arnth

Vittarpvej 91, 6855 Outrup
Tlf. 20 42 70 35
E-mail: jesper_arnth@live.dk

Sydvestjysk Landboforening

Niels Peter Gosvig

Arnborgvej 29, 6900 Skjern
Tlf. 23 30 59 59
E-mail: knpgosvig@live.dk

Familielandbruget VEST-Jylland

Svend Højberg

Ribe Landevej 100, 7250 Hejnsvig
Tlf. 40 19 89 76
E-mail: thovtrup-hoejberg@pc.dk

Grindstedegnens Familielandbrug

Anders Harck

Krogsgårdsvej 55, 6731 Tjæreborg
Tlf. 23 25 64 73
E-mail: harck@mail.dk

Udpeget af SAGROs bestyrelse

Nina Svanborg

Tlf. 29 25 96 63
E-mail: nina.svanborg@gmail.com

Valgt ved deltid årsmødet

Samarbejdspartnere

Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Tilmeld dig vores nyhedsbrev!

Hold dig opdateret med SAGROs nyhedsbrev.
Du får information om præcis de emner, der interesserer dig.

Hvad siger du ja til?
Jeg ønsker ikke at se denne popup længere